تبلیغات
روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه - همزمان با ولادت منجی عالم بشریت مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان در قزوین برگزار می‌شود

روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه

مذهبی سیاسی اجتماعی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

همزمان با ولادت منجی عالم بشریت
مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان در قزوین برگزار می‌شود
همزمان با فرارسیدن پانزدهم ماه شعبان مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان در استان قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، همزمان با فرارسیدن پانزدهم ماه شعبان مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان با عنوان تجمع بزرگ منتظران ظهور در استان قزوین برگزار می‌شود.

علیرضا دولتی عضو هیأ‌ت‌ امنا و مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین، با تبریک و گرامیداشت اعیاد شعبانیه اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن پانزدهم ماه شعبان جشن بزرگ نیمه شعبان با عنوان تجمع بزرگ منتظران ظهور در مسجد جامع مسلم‌ابن‌ عقیل قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم حجت‌الاسلام سید‌مرتضی حسینی نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی می‌پردازد و مراسم مداحی و مولودی‌خوانی هم از سوی بهروز شهبازیان از مداحان اهل‌‌بیت(ع) و مراسم شعرخوانی هم توسط رسول حیدری در وصف حضرت ولیعصر(عج) برگزار می‌شود.

عضو هیأ‌ت‌ امنا و مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین ادامه داد: مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان روز پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با فرارسیدن پانزدهم ماه شعبان همراه با اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع مسلم‌ابن‌عقیل واقع در شهرک مینودر قزوین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/77028/ 10/م[ چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 ] [ 02:14 ب.ظ ] [ علیرضا دولتی لیاولی ]

[ نظرات() ]