تبلیغات
روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه - در ایام ماه مبارک رمضان صورت گرفت توزیع بیش از 100 بسته موادغذایی بین نیازمندان قزوینی

روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه

مذهبی سیاسی اجتماعی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

در ایام ماه مبارک رمضان صورت گرفت
توزیع بیش از 100 بسته موادغذایی بین نیازمندان قزوینی
در ایام ماه مبارک رمضان بیش از 100 بسته موادغذایی بین نیازمندان و محرومان شهر قزوین توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، در ایام ماه مبارک رمضان بیش از 100 بسته مواد غذایی با کمک و حمایت خیران و نیکوکاران بین نیازمندان و محرومان شهر قزوین توزیع شده است.

علیرضا دولتی مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران در ماه مبارک رمضان ماه رحمت پروردگار اظهار داشت: با توجه به اینکه کمک به نیازمندان و مستمندان بهترین درس در ماه مبارک رمضان بوده در همین راستا همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماه مغفرت و رحمت پروردگار تعداد 110 بسته مواد غذایی توسط مؤسسه خیریه نصرت مسلمیه مسجد مسلم‌ابن عقیل شهر قزوین بین نیازمندان این شهر توزیع شد.

وی افزود: بسته‌های حمایتی مواد غذایی با معرفی نیازمندان و مستمندان از سوی اداره‌کل بهزیستی استان قزوین و همچنین شناسایی دیگر نیازمندان توزیع شده است.

مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین ادامه داد: این بسته‌های غذایی توسط افراد خیر و نیکوکار جمع‌آوری شده و توسط مؤسسه خیریه نصرت مسلمیه به نیازمندان اهدا می‌شود.

دولتی با بیان اینکه این دوره دومین مرحله از توزیع بسته‌های غذایی بین نیازمندان است، تصریح کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته تعداد 110 بسته مواد غذایی با اعتبار بیش از 110 میلیون ریال تهیه شده است.

وی خاطرنشان کرد: این بسته‌های مواد غذایی شامل روغن، قند، شکر، ماکارونی، مرغ، برنج، صابون و مایع ظرفشویی بوده که هزینه هر بسته غذایی 100 هزار تومان است.

مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین یادآور می‌شود: کمک‌های خیران و نیکوکاران برای حمایت از نیازمندان و مستمندان در ماه مبارک رمضان توسط مؤسسه خیریه نصرت مسلمیه جمع‌آوری می‌شود.

دولتی مطرح کرد: همچنین علاوه بر کمک‌های خیران شرکت نیرو محرکه هم در این راستا همکاری و مشارکت داشته است.

انتهای پیام/77028/ 20/م[ شنبه 13 خرداد 1396 ] [ 05:39 ب.ظ ] [ علیرضا دولتی لیاولی ]

[ نظرات() ]