تبلیغات
روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه - محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم در قزوین برگزار می‌شود در ایام ماه مبارک رمضان محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم با حضور مسؤولان در استان قزوین برگزار می‌شود.

روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه

مذهبی سیاسی اجتماعی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

با حضور مسؤولان
محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم در قزوین برگزار می‌شود
در ایام ماه مبارک رمضان محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم با حضور مسؤولان در استان قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن کریم بوده و تلاوت آیات قرآن کریم در این ماه بسیار سفارش شده به‌گونه‌ای که مراسم جزءخوانی قرآن کریم هر ساله در امامزاده‌ها و مساجد استان قزوین با حضور گسترده مردم برگزار می‌شود.

علیرضا دولتی عضو هیأت أمناء و مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران در ماه مبارک رمضان ماه اظهار داشت: روز سه‌شنبه مصادف با شب دوازدهم ماه مبارک رمضان محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم با حضور مسؤولان در استان قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم روز سه‌شنبه شانزدهم خرداد ماه سال جاری ساعت 22 در مسجد مسلم‌ابن‌عقیل شهر قزوین واقع در شهرک مینودر بلوار سیدالشهدا(ع) برگزار می‌شود.

عضو هیأت امناء و مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین ادامه داد: این مراسم با تلاوت تنها قاری ایرانی دارای سبک شمس‌القراء حامد شاکرنژاد در این مسجد برگزار می‌شود.

دولتی تصریح کرد: از همه علاقه‌مندان برای حضور در محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم در مسجد مسلم‌ابن‌‌عقیل شهر قزوین دعوت به عمل می‌آید.

انتهای پیام/77028/ 20/م[ یکشنبه 14 خرداد 1396 ] [ 05:41 ب.ظ ] [ علیرضا دولتی لیاولی ]

[ نظرات() ]