تبلیغات
روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه - در قالب اردوی زیارتی، تربیتی 40 نوجوان و جوان بسیجی قزوینی به مشهد مقدس اعزام شدند

روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه

مذهبی سیاسی اجتماعی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

در قالب اردوی زیارتی، تربیتی
40 نوجوان و جوان بسیجی قزوینی به مشهد مقدس اعزام شدند
مسؤول فرهنگی مجموعه بزرگ مسلمیه مسجد مسلم‌ابن عقیل شهر قزوین گفت: اردوی زیارتی، تربیتی به مشهد مقدس با حضور 40 نوجوان و جوان بسیجی و فعال فرهنگی شهر قزوین برگزار شد.

علیرضا دولتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی در این استان اظهار داشت: اردوی زیارتی، تربیتی به مشهد مقدس ویژه نوجوانان و جوانان پایگاه بسیج مسلم‌ابن‌ عقیل و مجموعه بزرگ مسلمیه این شهر با یاد شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار شد.

وی با بیان اینکه مدت زمان اردوی زیارتی و تربیتی به مشهد مقدس پنج روز بوده، افزود: در این اردو 40 نوجوان و جوان بسیجی و فعال فرهنگی شهر قزوین حضور داشتند.

مسؤول فرهنگی مجموعه بزرگ مسلمیه مسجد مسلم‌ابن عقیل شهر قزوین ادامه داد: این اردوی زیارتی، تربیتی به مشهد مقدس با هدف زیارت بارگاه منور رضوی و تقدیر از نوجوانان و جوانان فعال فرهنگی مجموعه بزرگ مسلمیه و پایگاه بسیج مسلم‌ابن‌ عقیل این شهر برگزار شده است.

دولتی تصریح کرد: در جوار حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) برای نوجوانان و جوانان بسیجی شهر قزوین حلقه‌های معرفتی با هدف تبیین دین اسلام و گفتمان مقام معظم رهبری با حضور اساتید مجرب برگزار شد.

وی عنوان کرد: این اردو زیارتی، تربیتی به همت واحد فرهنگی مجموعه بزرگ مسلمیه و پایگاه بسیج مسلم‌ابن‌ عقیل شهر قزوین برگزار شده است.

انتهای پیام/77028/ 10/م[ دوشنبه 30 مرداد 1396 ] [ 07:21 ق.ظ ] [ علیرضا دولتی لیاولی ]

[ نظرات() ]