تبلیغات
روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه - به مدت 5 شب مراسم عزاداری دهه دوم محرم‌الحرام در قزوین برگزار می‌شود

روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه

مذهبی سیاسی اجتماعی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

به مدت 5 شب
مراسم عزاداری دهه دوم محرم‌الحرام در قزوین برگزار می‌شود
مراسم عزاداری دهه دوم محرم‌الحرام با حضور عزاداران حسینی در شهر قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، مراسم عزاداری دهه دوم محرم‌الحرام با حضور عزاداران حسینی در شهر قزوین برگزار می‌شود.

علیرضا دولتی مسؤول فرهنگی مجموعه بزرگ مسلمیه مسجد مسلم‌ابن عقیل شهر قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مراسم عزاداری دهه دوم محرم‌الحرام به مدت پنج شب با حضور عزاداران حسینی در این شهر برگزار می‌شود.

وی افزود: در مراسم عزاداری دهه دوم محرم‌الحرام حجج‌الاسلام ابوالفضل مرادی و محمد عابدینی به ایراد سخنرانی می‌پردازند و مرثیه‌سرایی و عزاداری هم از سوی سیدحسن بابایی و سعید علی‌اکبری از ذاکران اهل‌بیت(ع) برگزار می‌شود‌.

مسؤول فرهنگی مجموعه بزرگ مسلمیه مسجد مسلم‌ابن عقیل شهر قزوین ادامه داد: این مراسم روز دوشنبه دهم مهر ماه سال جاری ساعت 20 در مسجد مسلم‌ابن‌ عقیل واقع در بلوار سیدالشهدا(ع) شهرک مینودر این شهر برگزار می‌شود و به مدت پنج شب ادامه دارد.

گفتنی است، مراسم عزاداری دهه دوم محرم‌الحرام به همت هیأت انصارالزهرا(س) و هیأت مسلم‌ابن عقیل شهر قزوین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/77028/ 10/م[ دوشنبه 10 مهر 1396 ] [ 04:19 ب.ظ ] [ علیرضا دولتی لیاولی ]

[ نظرات() ]