تبلیغات
روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه - مراسم گرامیداشت هفته وحدت در مسجد مسلم ابن عقیل

روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه

مذهبی سیاسی اجتماعی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

همزمان با فرارسیدن هفدهم ربیع‌الاول
مراسم گرامیداشت هفته وحدت در قزوین برگزار می‌شود
همزمان با فرارسیدن هفدهم ماه ربیع‌الاول ویژه مراسم گرامیداشت هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، همزمان با فرارسیدن هفدهم ماه ربیع‌الاول ویژه مراسم گرامیداشت هفته وحدت و میلاد حضرت رسول‌اکرم(ص) و امام جعفرصادق‌(ع) در قزوین برگزار می‌شود.

علیرضا دولتی عضو هیأ‌ت‌ امناء و مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با تبریک هفته وحدت و میلاد حضرت رسول‌اکرم‌(ص) و امام جعفر‌صادق‌(ع) اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن هفدهم ماه ربیع‌الاول ویژه مراسم گرامیداشت هفته وحدت و میلاد حضرت رسول‌اکرم‌(ص) و امام جعفر صادق‌(ع) در مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: این مراسم امروز جمعه بیست‌ و ششم آذر ماه جاری همزمان با شب سالروز میلاد پیامبراکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین برگزار می‌شود.

عضو هیأ‌ت‌ امناء و مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین افزود: در این مراسم حجت‌الاسلام یعقوب شادمند از قضات دادگستری استان قزوین به ایراد سخنرانی می‌پردازد و مراسم مداحی و مولوی‌خوانی در وصف پیامبراکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) هم با نوای ذاکران اهل‌بیت‌(ع) برگزار می‌شود.

دولتی تصریح کرد: این مراسم به همت هیأت و مسجد مسلم‌ابن‌عقیل در این مسجد واقع در بلوار سیدالشهدا مینودر برگزار می‌شود.[ جمعه 26 آذر 1395 ] [ 03:18 ب.ظ ] [ علیرضا دولتی لیاولی ]

[ نظرات() ]