تبلیغات
روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه - مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در قزوین برگزار می‌شود

روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه

مذهبی سیاسی اجتماعی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ روشنگر جبهه فرهنگی من مسجد جامع مسلم ابن عقیل(ع) مجموعه بزرگ مسلمیه خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

به مناسبت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت
مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در قزوین برگزار می‌شود
به مناسبت فرارسیدن هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، به مناسبت فرارسیدن هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی با حضور مسؤولان استانی در قزوین برگزار می‌شود.

علیرضا دولتی عضو هیأ‌ت‌ امناء و مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی با حضور مسؤولان استانی در این مسجد برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: این مراسم روز جمعه دهم دی ماه جاری همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین برگزار می‌شود.

عضو هیأ‌ت‌ امناء و مسؤول امور فرهنگی مسجد مسلم‌ابن‌عقیل قزوین افزود: در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی حجت‌الاسلام علی معبودی مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه صاحب‌الامر‌(عج) استان قزوین به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

دولتی تصریح کرد: این مراسم به همت و مشارکت هیأت امناء مسجد و پایگاه مقاومت بسیج مسلم‌ابن‌‌عقیل در این مسجد واقع در بلوار سیدالشهدا شهرک مینودر قزوین برگزار می‌شود.
[ دوشنبه 6 دی 1395 ] [ 05:58 ب.ظ ] [ علیرضا دولتی لیاولی ]

[ نظرات() ]